Pánské holové deštníky

7 položek celkem
Unisex černý holový deštník Falcone

Holový vystřelovací deštník unisex Falcone černý. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 216
unisex šedý holový deštník s rukojetí z umělé kůže

Holový vystřelovací deštník unisex Falcone šedý. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 217
Happy Rain Long Checks Camel holový károvaný deštník v béžové barvě

Holový vystřelovací deštník dámský Happy Rain Long Checks Camel. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 288
Happy Rain Long Checks Red holový károvaný deštník v červené barvě

Holový vystřelovací deštník dámský Happy Rain Long Checks Red. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 291
pánský holový vystřelovací deštník cachemir gentleman

Holový vystřelovací deštník pánský Cachemir Gentleman. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 163
luxusní deštník rsq embroid

Luxusní pánský holový manuální deštník RSQ1912 Embroid. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 210/MOD
RSQ1912 Shepherd luxusní pánský holový deštník s dřevěnou rukojetí

Luxusní pánský holový manuální deštník RSQ1912 Shepherd. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 213/MOD

Kvalitní pánské holové manuální nebo vystřelovací deštníky za velkoobchodní ceny. Jsme výhradní dovozci deštníků značek Cachemir, Gaudí Barcelona a RSQ1912 pro ČR a Slovensko.

Pro zobrazení deštníků za velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.