Dámské

37 položek celkem
průhledný deštník s lemem
Novinka
Cachemir 4606 Transparente holový
Momentálně nedostupné

Holový vystřelovací průhledný dámský deštník Cachemir Transparente. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 192/MOD
pruhledny destnik s barevnymi ctverecky

Holový vystřelovací průhledný dámský deštník Cachemir Transparente Rhombus. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 78/PRU
Dámský květovaný deštník s 16drátovou konstrukcí

Holový vystřelovací deštník dámský Cachemir Floral. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 63/MOD
Unisex černý holový deštník Falcone
Falcone holový černý
Momentálně nedostupné

Holový vystřelovací deštník unisex Falcone černý. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 216
dámský červený holový deštník s rukojetí z umělé kůže

Holový vystřelovací deštník dámský Falcone červený. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 218
unisex šedý holový deštník s rukojetí z umělé kůže

Holový vystřelovací deštník unisex Falcone šedý. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 217
krasny skladaci mini destnik s kvetinou

Skládací manuální deštník dámský Cachemir Floral. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 111/RUZ
Cachemir 5823 Little Flowers skládací

Skládací manuální deštník dámský Cachemir Little Flowers. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 114/ZEL
mini destnik s puntiky

Skládací manuální deštník dámský Cachemir Spots. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 117/MOD
dámský módní deštník cachemir chic
Cachemir 4574 Chic holový
Momentálně nedostupné

Holový vystřelovací deštník dámský Cachemir Chic. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 312/TMA
černý plně automatický deštník minimax
MiniMAX Black plně automatický
Momentálně nedostupné

Skládací plně automatický unisex deštník miniMAX. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 231
tmavě červený plně automatický deštník minimax složený
MiniMAX Bordó plně automatický
Momentálně nedostupné

Skládací plně automatický unisex deštník miniMAX. Pro zobrazení velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

Kód: 232
Nahoru
Další produkty

Dámské deštníky za velkoobchodní ceny. Jsme výhradní dovozci deštníků značek Cachemir by Cacharel, Gaudí Barcelona a RSQ1912 pro ČR a Slovensko.

Pro zobrazení deštníků za velkoobchodní ceny se prosím registrujte a počkejte na schválení.

damske-destniky